منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • “Jobcup”؛ مسابقه بزرگ استخدام استعدادهای درخشان ایران

“Jobcup”؛ مسابقه بزرگ استخدام استعدادهای درخشان ایران

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
"Jobcup"؛ مسابقه بزرگ استخدام استعدادهای درخشان ایران

مسابقه جذب استعدادهای درخشان ایران “جاب کاپ” در 19 گروه شغلی و رشته تحصیلی در حال برگزاری است. داوطلبان منتخب برای هر شغل در JobCup ضمن دریافت جوایز نقدی، فرصت استخدام در شرکت های معتبر ایران را خواهند داشت. مسابقات استخدامی جاب کاپ از سوم بهمن ماه آغاز شده و تا 24 بهمن ماه ادامه خواهد داشت.

JobCup چیست؟

“JobCup” یک مسابقه مهارت تست جذاب است که در زمینه های شغلی و رشته های تحصیلی مختلف برگزار می شود. ایران تلنت با هدف شناسایی بهترین استعدادها در هر گروه تجاری و معرفی آنها به شرکت ها برای جذب نیرو اقدام به برگزاری مسابقه ای از گروه های تجاری یا رشته های تحصیلی به نام «جاب کاپ» کرده است که همه می توانند به رقابت بپردازند. برای رقابت با افرادی مثل آنها

استخدام بدون سابقه کار

مسابقه جذب استعداد شروع شد، شانس برنده شدن خود را از دست ندهید!

گروه های شغلی جام شغلی و مناطق تحصیلی

"Jobcup"؛ مسابقه بزرگ استخدام استعدادهای درخشان ایران

مسابقه استخدامی JobCup در این 19 گروه شغلی و رشته تحصیلی “مهندسی معماری”، “کپی رایتر”، “مدیران کسب و کار آینده”، “مهندس کامپیوتر”، “مهندس برق”، “مهندس صنایع”، “مهندس عمران”، «مهندس مکانیک»، «تحلیلگر»، «کنترل پروژه»، «طراح گرافیک»، «برنامه نویس پشتی»، «برنامه نویس جلویی»، «امور اداری»، «منابع انسانی»، «بازاریابی»، «فروش»، « حسابدار» و «فارغ التحصیل MBA کلیه گرایش ها». علاقه‌مندان می‌توانند هر یک از این گروه‌ها/رشته‌ها را انتخاب کنند و در آزمون‌های مربوطه شرکت کنند.

جوایز JobCup برای هر گروه کاری

مهمترین دستاورد JobCup برای جویندگان کار است رزومه 50 نفر اول هر کار به شرکت ها هدایت می شود استخدام داده خواهد شد. همچنین، این جوایز برای بهترین افراد در هر گروه کاری است:

نفر اول: 3 میلیون تن

رتبه دوم: 2 میلیون گوجه فرنگی

نفر سوم: 1 میلیون تومان

10 نفر برتر: نشان بهترین جویای کار در erentalent با گواهی رتبه

50 نفر اول: قرار دادن نشان “برترین جوینده کار” در رزومه Eternity

فرآیند استخدام JobCup

مراحل شرکت در JobCup ساده است و نیازی به سابقه و تجربه کاری خاصی ندارد. برای شرکت در این برنامه از این لینک استفاده کنید و مراحل آسان زیر را دنبال کنید:

پاسخ: ثبت نام و ارسال رزومه رایگان

برای شرکت در این مسابقه داشتن رزومه در ایران تلنت کافی است. اگر رزومه ندارید می توانید در کمتر از 3 دقیقه اطلاعات خود را وارد کنید و با رزومه ساز erentalent یک رزومه حرفه ای به صورت آنلاین و رایگان بسازید.

دو: آزمون و ارزشیابی

شغل یا رشته تحصیلی مورد نظر خود را انتخاب کنید و در آزمون مربوط به شغل خود به صورت آنلاین ثبت نام کنید. پس از انجام این مرحله لینک تست های آنلاین از طریق پیامک برای شما ارسال می شود و یک هفته فرصت دارید تا تست ها را انجام دهید.

سه: انجام مصاحبه

برگزیدگان آزمون مرحله مصاحبه منابع انسانی را به صورت آنلاین انجام می دهند.

چهارم: رتبه بندی شرکت کنندگان

50 نفر اول از هر گروه کاری یا حوزه دانشگاهی معرفی و اعلام می شوند.

فرصت های فوق العاده برای کارفرمایان

در Talent Recruitment Drives، ما تمام فرآیندهای استخدام را برای سازمان شما از جمله بررسی رزومه، ارزیابی های ویژه و عمومی و مصاحبه های منابع انسانی انجام می دهیم.

پنج: استخدام در شرکتها

رزومه شما جهت استخدام در اختیار شرکت های معتبر ایرانی قرار خواهد گرفت.

ششم: اعطای جایزه

طی مراسمی با حضور برگزارکنندگان جام کار و مدیران شرکت ها و حامیان مالی مراسم به نفرات برتر جوایز اهدا خواهد شد.

آیا برای شرکت در JobCup به تجربه کاری نیاز دارید؟

برای حضور در آزمون JobCup نیازی به تجربه کاری نیست. برخی از مشاغل ارائه شده در JobCup نیاز به تجربه کاری دارند و برخی از مشاغل بدون نیاز به تجربه کاری ارائه می شوند. اگر به تازگی فارغ التحصیل شده اید و تجربه کاری ندارید، “JobCup” فرصتی استثنایی برای شروع مسیر شغلی شماست.

چند نکته برای برنده شدن JobCup

"Jobcup"؛ مسابقه بزرگ استخدام استعدادهای درخشان ایران

*مدت زمان حضور در هر آزمون به طور متوسط ​​15 دقیقه است و هر داوطلب فقط یک بار می تواند در هر آزمون حضور یابد. بنابراین توصیه می شود در انتخاب زمان مناسب برای آزمون دقت کنید.

*شرکت کنندگان می توانند پس از ثبت نام و ارسال رزومه به مدت یک هفته در جلسات آزمایشی تعیین شده هر کارگروه (به انتخاب خود) شرکت کنند. تا جایی که امکان دارد از انجام یک آزمون پس از دیگری خودداری کنید و برای هر آزمون زمان مشخصی در نظر بگیرید تا با تمرکز کامل آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارید.

*هر شرکت کننده می تواند در یک یا چند گروه کاری به انتخاب خود شرکت کند و محدودیتی در منطقه وجود ندارد.

*اطلاع از مراحل این مسابقه از طریق ایمیل و در برخی موارد از طریق پیامک انجام می شود، لذا توصیه می شود از صحت آدرس ایمیل و شماره تماس خود اطمینان حاصل نمایید.

مسابقات جام کار آغاز شد

مسابقات JobCup به تازگی آغاز شده است و شرکت کنندگان تا 24 فوریه برای ثبت نام و شرکت در آزمون فرصت دارند. با ورود به این لینک، می توانید هم اکنون در این رویداد هیجان انگیز ثبت نام کنید و مهارت ها و توانایی های خود را به چالش بکشید، شانس خود را برای دریافت جوایز نقدی و قرار گرفتن در شرکت های معتبر امتحان کنید.