منو سایت

7 اصل کلیدی موفقیت در توسعه frontend

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
7 اصل کلیدی موفقیت در توسعه frontend

چه عاداتی ما را به یک توسعه دهنده جلویی بهتر تبدیل می کند؟ یک توسعه دهنده فرانت اند به چه مهارت هایی نیاز دارد؟ در این مقاله قصد داریم به طور خلاصه به این سوالات پاسخ دهیم.

به این سوالات می توان به روش های مختلفی پاسخ داد، اما در این مقاله می خواهیم به این سوالات به صورت ساده و به دور از عوارض رایج پاسخ دهیم و 7 تکنیک را ارائه دهیم که به شما کمک می کند تا از رقبای خود متمایز شوید.

مقاله پیشنهادی: یک برنامه نویس فرانت اند چه کاری انجام می دهد؟

نکته شماره 1: همیشه به تحقیق و مطالعه در مورد مهارت های front-end و تجربه کاربری ادامه دهید

چیزی که برخی از توسعه دهندگان فرانت اند نمی دانند این است که اگر به فکر کسب مهارت هایی باشند که متخصصان UX در آنها خوب هستند، موفق تر خواهند بود. یکی از مفیدترین کارها برای موفقیت در دنیای فرانت اند، آشنایی با موضوعات تجربه کاری است. به خصوص اگر در این زمینه تازه کار هستید.

در شرایطی که نیاز به یادگیری و تمرین در حین انجام است، تمرین بدون دانش اولیه کمک چندانی نخواهد کرد. درست است که می توانید با آزمون و خطا آشپزی را به خودتان آموزش دهید، اما اگر ابتدا چند دستور پخت و تکنیک را یاد بگیرید، نتیجه بهتری خواهید گرفت.

یکی از نکات مهمی که باید به دنبال آن بود، یافتن منابع کارآمد و ارزشمند است. بهتر است مدتی را صرف جستجوی منابع آموزشی با کیفیت کنید. جدا از این، کتاب های آموزشی خوبی هم در این زمینه وجود دارد.

اگر جزو افراد تحقیق محور هستید و به دنبال منابع غنی در این زمینه هستید دو سایت را پیشنهاد می کنم