منو سایت

همه چیز درباره استخدام در هلدینگ فدک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
همه چیز درباره استخدام در هلدینگ فدک

هلدینگ ارزش آفرین فدک، یکی از پیشگامان حوزه حمل و نقل ایران، از طریق مسابقه استخدامی «جاب کاپ»، متخصصان و مدیران را در هشت گروه شغلی استخدام می کند. در این مقاله با ما همراه باشید و نحوه استخدام در هلدینگ فدک و نحوه آشنایی با این گروه پیشرو در صنعت ریلی ایران را بیاموزید.

درباره هلدینگ فداک

ارزش آفرینان فادک یک گروه سرمایه گذاری با بیش از 17 سال تجربه تخصصی در صنعت ریلی است. از جمله پروژه های موفق این گروه، بزرگترین شرکت حمل و نقل ریلی مواد معدنی با 1200 واگن باری لانگ برد و حدود 800 واگن اجاره ای و عرضه سهام آن در بازار سرمایه (نماد حریل)، قطار پنج ستاره نسل اول ایران است. فدک” 1) تجهیز و راه اندازی اولین و بزرگترین کترینگ اختصاصی ریلی خاورمیانه با نظارت شرکت Prose International سوئد و همچنین شرکت ایرانی اتریشی “دونا” و عرضه آن در بورس با نماد کارنا در حال انجام است. راه اندازی سامانه ریل پرداج «گدونا» چابک ترین شرکت طراحی، ساخت و عرضه واگن مسافری در کشور.

استخدام بدون سابقه کار

مسابقه جذب استعداد شروع شد، شانس برنده شدن خود را از دست ندهید!

هلدینگ فدک، مجموعه ای از جوانان نخبه کشور، با هدف ارتقای سطح صنعت ریلی کشور وارد این عرصه شده و اکنون پس از دو دهه با تکمیل زنجیره ارزش خود در صنعت ریلی، در صنایع غذایی مشارکت دارد. لجستیک، فناوری اطلاعات، پیشرو در سایر زمینه ها مانند بازار سرمایه و … و کارکنان فدک هر روز بر روی برنامه ها و پروژه هایی کار می کنند که در توسعه صنعت و کشور موثر است.

درباره استخدام در هلدینگ فدک

ایجاد یک کسب و کار موفق با حضور کارکنان با انگیزه و با استعداد امکان پذیر می شود. هلدینگ افرینان فدک قدیمی ترین و بزرگترین گروه راه آهن خصوصی در کشور است. در فدک، شما با افراد و رهبرانی کار می کنید که می خواهند شما هم مانند آنها موفق و جاه طلب باشید. فرهنگ فدک در کنار ارتباط صمیمانه، فضایی را برای افراد فراهم می کند تا حس تعلق، احترام متقابل و یادگیری از یکدیگر را کسب کنند. فدک فرصت‌های برابری را برای پیشرفت بر اساس شایستگی ارائه می‌دهد و کارمندان و مدیران با میانگین سنی 28 سال خانواده‌ای بزرگ و جوان را تشکیل می‌دهند، خانواده‌ای که می‌توانید رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید و هر روز آنها را زندگی کنید.

استراتژی و چشم انداز بهبود مستمر

با توجه به ارزش آفرینی فدک، سرمایه گذاری تخصصی و متنوع در صنعت ریلی و زنجیره های مرتبط به عنوان یکی از بخش های زیرساختی کشور، مدیریت تخصصی بالادستی در این بخش، بازار هدف تضمین شده، استراتژی بهبود مستمر و نگاه بلندمدت با امنیت، مزایای شغلی و رشد شخصی. از سوی دیگر، تنوع شرکت های تابعه از کارخانه های تولیدی گرفته تا مدیریت، گردشگری و همکاری با شرکت های خارجی، امکان حرکت درون سازمانی و ایجاد تنوع شغلی را در این گروه فراهم کرده است.

درباره استخدام در هلدینگ فدک

مدیران این گروه دارای مزایای معقول، ارتقای شغلی و فرصت هایی برای ارتقای شخصی هستند. همچنین در این مجموعه ارزش افراد بر اساس تخصص و ارتقای تخصص تعیین می شود. این گروه متشکل از مالکان، مدیران میانی و ارشد در محدوده سنی 25 تا 40 سال است و فضای گفتگو و همکاری صادقانه را در داخل هلدینگ و شرکت های وابسته ایجاد می کند. این مدل به تمامی شرکت های زیر مجموعه تعمیم داده شده است.

جدیدترین فرصت های شغلی در فدرال رزرو

هلدینگ فدک برای تکمیل کادر متخصصان و مدیران خود به دنبال جذب متخصصان و مدیران در این هشت گروه کارکردی است: «کنترل پروژه»، «برنامه ریزی استراتژیک»، «مالی و حسابداری»، «فروش»، «منابع انسانی»، «کسب و کار». “. اداری، اداری، “بازاریابی”، “مهندس صنایع” و “تحلیلگر داده”.

موقعیت استخدامی در هلدینگ فدک

فدک با همکاری ایران تلنت به منظور جذب متخصصان مورد نیاز خود اقدام به برگزاری مسابقات شغلی به نام «جاب کاپ» می کند. اولین مسابقه استخدامی JobCup با هدف ارزیابی افراد جویای کار در عناوین مختلف شغلی و ارائه بهترین کارجویان به شرکت ها جهت جذب در حال برگزاری است. کارجویان می توانند با ثبت نام و ارسال رزومه برای عنوان شغلی مورد نظر خود در مسابقه شرکت کرده و جوایزی به جز استخدام دریافت کنند.

درباره استخدام در هلدینگ فدک

پس از اعلام استعداد ایران، کارجویان فرصت دارند در مهلت اعلام شده (25 بهمن) در آزمون مربوط به گروه شغلی خود شرکت کنند. کارجویان پس از حضور در آزمون مربوطه وارد مرحله مصاحبه با کارشناسان منابع انسانی می شوند و در نهایت بر اساس نتایج آزمون و مصاحبه شغلی رتبه بندی می شوند و نفرات برتر برای استخدام انتخاب می شوند و شرکت های حاضر در رویداد معرفی می شوند. ، در JobCup، معیار اصلی برای استخدام، سطح مهارت افراد است، بنابراین آنها نگران تجربه کاری، تحصیلات یا سایر معیارها نباشند. شرکت در «جاب کاپ» رایگان بوده و تمامی مراحل به صورت آنلاین انجام می شود. برای شروع کار، کافی است افراد جویای کار ثبت نام کرده و رزومه خود را به فرصت های شغلی پرطرفدار ارسال کنند.

جایزه بهترین جاب کاپ در هر گروه کاری

بزرگترین دستاورد JobCup برای جویندگان کار این است که 50 رزومه اول هر شغل برای استخدام در اختیار شرکت ها قرار می گیرد. برای بهترین افراد در هر گروه کاری، این جوایز نیز در نظر گرفته می شود:

نفر اول: 3 میلیون تن

رتبه دوم: 2 میلیون گوجه فرنگی

فرصت های فوق العاده برای کارفرمایان

در Talent Recruitment Drives، ما تمام فرآیندهای استخدام را برای سازمان شما از جمله بررسی رزومه، ارزیابی های ویژه و عمومی و مصاحبه های منابع انسانی انجام می دهیم.

نفر سوم: 1 میلیون تومان

10 نفر برتر: نشان بهترین جویای کار در erentalent با گواهی رتبه

50 نفر اول: قرار دادن نشان “برترین جوینده کار” در رزومه Eternity

مزایای کار در هلدینگ فدک

درباره استخدام در هلدینگ فدک

هلدینگ فدک به دلیل حضور مستمر و استقرار زنجیره ای در یکی از بخش های زیرساختی کشور، بازار هدف تضمین شده ای دارد و می تواند تضمین کننده «امنیت شغلی» برای کارکنان خود باشد. از سوی دیگر، تنوع شرکت های تابعه هلدینگ فدک و همکاری با شرکت های خارجی، امکان «انتقال داخلی» و «تنوع شغلی» را برای کارکنان و مدیران فراهم کرده است.

در هلدینگ فدک، پیشرفت کسب و کار به «پیشرفت کارکنان» بستگی دارد. از این رو فدک خود را متعهد به آموزش کارکنان و مدیران می داند و به طور مرتب کارگاه ها و دوره های آموزشی توسط بهترین اساتید برای «به روز رسانی دانش کارکنان» برگزار می کند.

«بیمه تکمیلی»، «آموزش ویژه حین خدمت»، «چک آپ سلامت کارکنان فصلی»، «امکانات رفاهی از قبیل بلیط قطار، رزرو هتل، ورزش و غیره»، «حقوق و مزایا منصفانه با برنامه پرداخت منظم و ثابت» هستند. همچنین توسط FedEx ارائه شده است.یکی دیگر از مزایای کار در هلدینگ.

مسابقه استخدام استعدادهای درخشان ایران جام کار

درباره استخدام در هلدینگ فدک

ایران تلنت با هدف شناسایی بهترین استعدادها در هر گروه تجاری و معرفی آنها به شرکت ها برای جذب نیرو اقدام به برگزاری مسابقه ای از گروه های تجاری یا رشته های تحصیلی به نام «جاب کاپ» کرده است که همه می توانند به رقابت بپردازند. شرکت ها با شرکت در این مسابقه برای رقابت با افراد همفکر، بهترین افراد را از هر گروه کاری جذب می کنند و در نتیجه با جذب بهترین افراد به سازمان، موانع جذب و رشد را برطرف می کنند.

برای جزئیات بیشتر و ثبت نام رایگان در JobCup می توانید به این لینک مراجعه کرده و توانایی ها و مهارت های خود را در این مسابقه استخدامی محک بزنید.