منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • مهمترین مزایای استفاده از رزومه سازهای آنلاین

مهمترین مزایای استفاده از رزومه سازهای آنلاین

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
مهمترین مزایای استفاده از رزومه سازهای آنلاین

انقلاب دیجیتال حوزه های بسیاری را تحت تاثیر قرار داد که یکی از آنها فرآیند استخدام و جذب افراد جدید در سازمان ها است. فناوری و دیجیتالی شدن تمامی وظایف باعث شده است که بسیاری از کارفرمایان و شرکت ها روش سنتی درخواست رزومه را کنار بگذارند و به رزومه آنلاین روی بیاورند.

امروزه باید به دنبال رزومه ساز آنلاین باشید تا بتوانید رزومه خود را به صورت استاندارد تهیه کنید و سپس آن را به آگهی های استخدامی منتشر شده توسط شرکت ها ارسال کنید. در واقع با استفاده از رزومه سازهای آنلاین و تهیه آنلاین رزومه می توانید از مزایای متعددی بهره مند شوید که یکی از آنها صرفه جویی در زمان و افزایش شانس دیده شدن رزومه و متعاقباً استخدام شدن است و ممکن است شانس رفتن را افزایش دهد. .

استخدام بدون سابقه کار

مسابقه جذب استعداد شروع شد، شانس برنده شدن خود را از دست ندهید!

در این مقاله قصد داریم در مورد مزایای رزومه آنلاین و همچنین استفاده از رزومه سازهای آنلاین برای سوق دادن شما به سمت دیجیتالی شدن صحبت کنیم.

1- می توانید چندین نسخه از رزومه تهیه کنید

رزومه ساز آنلاین به شما این امکان را می دهد که در کمترین زمان ممکن چندین نسخه از رزومه خود داشته باشید. در واقع در تعریف رزومه مکرراً ذکر شده است که شما باید رزومه را بر اساس شرح شغل در آگهی ها بنویسید و ممکن است لازم باشد برای هر آگهی مهارت های خاصی را ذکر کنید. بنابراین، این امکان برای شما وجود دارد که با کمک رزومه سازان آنلاین چندین نسخه مختلف از رزومه خود را ایجاد کرده و آن را برای فرصت های شغلی مختلف ارسال کنید.

با رزومه ساز ایران تلنت به راحتی می توانید این کار را انجام دهید. بر خلاف نسخه های چاپی که نیاز به صرف زمان زیادی دارند، رزومه ساز ایران تلنت به شما این امکان را می دهد که در زمان کمتری رزومه هایی با محتوای متفاوت ایجاد کنید. استفاده از Resume Maker نه تنها در زمان صرفه جویی می کند، بلکه مقرون به صرفه است و دیگر نیازی به چاپ رزومه خود برای فرمت های مختلف ندارید.

در واقع، شرکت هایی که در یک صنعت فعالیت می کنند ممکن است آگهی های شغلی متفاوتی را برای یک شغل ارسال کنند. بنابراین اگر می خواهید شانس خود را برای استخدام و استخدام افزایش دهید، پس نباید از ارسال رزومه خود در همه آگهی های استخدامی هراس داشته باشید و شانس خود را در همه آگهی های شغلی امتحان کنید. این روزها بسیاری از کسب و کارهای اینترنتی تنها به دنبال رزومه آنلاین هستند و هیچ شکل دیگری از رزومه را نمی پذیرند. به همین دلیل است که نباید از کاروان عقب بیفتید و رزومه خود را مطابق آنچه شرکت ها به دنبال آن هستند تنظیم کنید.

2- در ایجاد رزومه آنلاین انعطاف بیشتری وجود دارد

مهمترین مزایای استفاده از رزومه سازهای آنلاین

اگر رزومه خود را به شرکت دیگری ارسال می کنید که به مهارت های متفاوتی نیاز دارد، می توانید لیست مهارت های خود را در هر زمان و هر مکان تغییر دهید. همچنین، اگر اشتباهی در رزومه خود مشاهده کردید، با خیال راحت آن را اصلاح کنید. اما در مورد رزومه های چاپی و حتی رزومه های ایجاد شده با ورد، قطعاً باید رزومه را بازنویسی کنید و از لپ تاپ برای تصحیح رزومه خود استفاده کنید.

اگر با رزومه سازان آنلاین رزومه می سازید، این امکان برای شما وجود دارد که رزومه خود را از هر جایی که به اینترنت دسترسی دارید ویرایش کنید و بلافاصله آن را برای فرصت های شغلی ارسال کنید.

3- اشتراک گذاری آنلاین رزومه بسیار آسان است

به اشتراک گذاری رزومه خود با یک کارفرمای آنلاین بسیار آسان است و نیازی به مراجعه به شرکت برای آن نیست. برای تحویل مدارک خود نیازی به حضور فیزیکی در شرکت ها یا ملاقات با مدیر استخدام و دیگران ندارید.

با یک رزومه آنلاین می توانید آن را از طریق سایت های کاریابی برای فرصت های شغلی ارسال کنید، آن را برای فرصت های شغلی به سایت شرکت ها ارسال کنید یا رزومه خود را از طریق ایمیل برای شرکت ها و مدیران استخدام ارسال کنید. برای این کار می توانید لینکی به رزومه خود ارسال کنید یا از رزومه خود یک خروجی PDF بگیرید و آن را به صورت آنلاین ارسال کنید.

فرصت های فوق العاده برای کارفرمایان

در Talent Recruitment Drives، ما تمام فرآیندهای استخدام را برای سازمان شما از جمله بررسی رزومه، ارزیابی های ویژه و عمومی و مصاحبه های منابع انسانی انجام می دهیم.

یکی دیگر از مزایای ارسال آنلاین رزومه این است که شرکت ها به محض دریافت رزومه شما به صورت آنلاین این پیام را دریافت می کنند که در هنگام ارسال رزومه های کپی شده این پیام را دریافت نمی کنید.

4- به راحتی قابل چاپ است

مهمترین مزایای استفاده از رزومه سازهای آنلاین

بسیاری از کارفرمایان هنوز به نسخه های چاپی رزومه نیاز دارند. بنابراین، می توانید به راحتی یک نسخه چاپی از رزومه آنلاین خود را دریافت کرده و در کمترین زمان آن را ارسال کنید. برای ارسال رزومه خود به شرکت ها و همچنین به صورت چاپی، نیازی به صرف زمان زیادی برای ویرایش رزومه خود ندارید. با توجه به نیاز هر شرکت، می توانید رزومه را در Resume Maker ویرایش و چاپ کنید. این یکی از شگفت انگیزترین ویژگی های رزومه سازان آنلاین است و جستجوی شغل شما را بسیار آسان می کند.

خبر خوب برای جویندگان کار این است که در رزومه ساز ایران تلنت، این امکان را دارند که دو نسخه از رزومه خود را به زبان فارسی و انگلیسی داشته باشند و امکان ایجاد رزومه استاندارد به دو زبان را دارند.

5- می توانید رزومه خود را به حساب کاربری خود در شبکه های اجتماعی اضافه کنید

هدف از ایجاد رزومه آنلاین این است که کارفرمایان به راحتی به شما دسترسی داشته باشند. اگر عضو یک شبکه اجتماعی حرفه ای مانند لینکدین هستید، احتمالاً می دانید که پتانسیل جذب نیرو از طریق این شبکه بسیار زیاد است. دلیل این امر این است که استخدام کنندگان و مدیران استخدام در این شبکه اجتماعی حضور پررنگی دارند.

برای افزایش شانس استخدام و دیده شدن در این شبکه، کافی است رزومه خود را در حساب کاربری خود آپلود کنید. رزومه شما می تواند به عنوان یک پیوند به لینکدین اضافه شود یا می توانید فایل PDF آن را به حساب خود اضافه کنید. بنابراین اگر کارفرمایی به دنبال فردی با مهارت های شما است، می تواند به پروفایل شما مراجعه کرده و رزومه شما را مشاهده کند.