منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • شرایط خرید استثنایی کارفرمایان در پایان فصل

شرایط خرید استثنایی کارفرمایان در پایان فصل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
شرایط خرید استثنایی کارفرمایان در پایان فصل


جشنواره خارج از فصل Irrant آغاز شده است و اکنون شرکت ها می توانند بر اساس نیازهای استخدامی خود از طرح های تشویقی مختلف استفاده کنند.

کارفرما - موبایل
کارفرما - رومیزی

در این جشنواره امتیازات ویژه ای برای شرکت های بزرگ (بیش از 50 نفر) که نیاز به اشتغال بیشتر و عموماً در تمام فصول سال دارند و برای شرکت های کوچکتر (زیر 50 نفر) که دارای اشتغال هستند در نظر گرفته شده است. در طول سال کمتر

پیشنهادات ویژه برای شرکت های کوچک

شرکت های کوچک می توانند این جشنواره را انجام دهند 20 درصد تخفیف، برای کلیه بسته های استخدامی. این طرح شامل تمامی مشتریان فعلی ایران تالنت و مشتریان جدید نیز می شود.

پیشنهادات ویژه برای شرکت های بزرگ

شرکت های بزرگ 20 درصد از مبلغ خرید خود را به عنوان اعتبار هدیه از شورشی دریافت می کنند و برای خرید بعدی استفاده می کنند. این اعتبار برای تمام محصولات استعداد ایران مانند “ایران کرفس” است. ابزار محاسبه حقوق و دستمزد حرفه ای” و “HighCamp; نرم افزار هوشمند برای مدیریت فرآیند استخدام و استخدام (ATS) در دسترس خواهد بود.

با این امکان ویژه، شرکت ها می توانند به حداکثر برسند 20 میلیون تومان اعتبار هدیه آن را از ایران تلنت دریافت کنید.

تمدید محدودیت زمانی استفاده از بسته

همچنین شرکت های بزرگ با خرید هر بسته بلندمدت این فرصت را می دهند. (6، 12 و 24 ماهگی) در این جشنواره می توانند مهلت استفاده از بسته استخدامی خود را 2 ماه به صورت رایگان افزایش دهند.

لازم به ذکر است این جشنواره پایان فصل فقط تا پایان شهریور ماه برگزار می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و انتخاب طرح مورد نظر با مشاور ایرانتانته تماس بگیرید.

انحصاری کارفرمایان: بسته های استخدام ایرانتالنت نامحدود شد

در جشنواره تابستانی ایرانتانت امکان ثبت نام به همراه تبلیغات نامحدود وجود دارد 20 درصد تخفیف تهیه شده است. برای اطلاع از جزئیات این بسته ها روی لینک زیر کلیک کنید: